Tasarım ve Kalite

Pierre Cardin Bebek Mobilyaları olarak doğa ile uyumlu ve eşgüdüm içinde, çevreye duyarlı üretim yapmakta; doğal olarak da bebeğinizin odasını oluştururken de çevreye duyarlı malzemeler kullanarak bebeğinizin sağlığını ilk sırada tutmaktayız. Tasarım ve kullanım kolaylığı yaratan mobilyalar üretirken bebeğinizin sağlığına verdiğimiz önemi hiçbir zaman aklımızdan çıkartmıyor ve sizin kadar önemsiyoruz. Zamanının büyük bir kısmını odasında geçiren bebekler ve çocuklar için uyguladığımız her üründe kaliteli, sağlığa zarar vermeyen, Avrupa standartlarına uygun (E1) hammaddeleri tercih etmekteyiz.

Bununla birlikte boyalı uygulamalarda kullanılan boyaların, insan sağlığına zarar vermeyecek kimyasallar ve ağır metaller içermemesi gerekmektedir. Bebek ve Çocuk odası konusunda uzman boya markası Akzo Nobel ve Aquacool su bazlı boyaları çözüm ve iş ortaklarımız olarak belirlenmiş, hassasiyet gerektiren tüm testler yaptırılmıştır. Geleceğe sağlıklı nesiller yetiştirebilmenize ortak olmak ve tüm hizlerinizi paylaşarak ilerlemek en temel prensiplerimiz arasında olacaktır. Tüm bu detayların ortaya çıkabilmesi için hem konusunda uzman hem de bir anne olarak farklı bakış açılarıyla tasarımlarımıza değer katan İç Mimar Gupset Eğir, tasarım ekibimizin yol haritasını belirlemekte ve yeni planlamaların organizasyonunu yapmaktadır.

Minik bebeğinizle yeni bir hayat sizi bekliyor. Tüm yeni heyecanlar, bebeğinizin geleceğine atacağınız imza, yeni oyunlar, büyük hayaller… Tüm yeni duyguları birlikte paylaşacağımız Pierre Cardin Bebek Mobilyası dünyasına hoş geldiniz…